Strefa ekologiczna Styria

Strefa ekologiczna Styria

Od 01. 06. 2012 - ograniczenia dla pojazdów kategorii N (pojazdy ciężarowe o maksymalnej wadze przekraczającej 7,5 tony, które były zarejestrowane po raz pierwszy przed rokiem 1992, z włączeniem pojazdów z naczepą i pojazdów przegubowych), o klasie emisji EURO 0. Na wjazd zezwala się pojazdom o klasie emisji EURO 1 lub wyższej.
Od 01. 01. 2013 - ograniczenia dla pojazdów kategorii N (pojazdy ciężarowe o maksymalnej wadze przekraczającej 7,5 tony, z włączeniem pojazdów z naczepą i pojazdów przegubowych), o klasie emisji EURO 1. Na wjazd zezwala się pojazdom o klasie emisji EURO 2 lub wyższej.
Od 01. 01. 2014 - ograniczenia dla pojazdów kategorii N (pojazdy ciężarowe o maksymalnej wadze przekraczającej 7,5 tony, z włączeniem pojazdów z naczepą i pojazdów przegubowych), o klasie emisji EURO 2. Na wjazd zezwala się pojazdom o klasie emisji EURO 3 lub wyższej.

Ograniczenie obowiązuje w następujących obszarach tego regionu: Graz i jego okolice, Murtal, Bruck-Mürzzuschlag, Leoben, Deutschlandsberg, Hartberg-Fürstenfeld, Leibnitz, Voitsberg i Weiz.

 

 

WYBIERASZ SIĘ SAMOCHODEM DO AUSTRII?

Kup plakietkę ekologiczną z BEZPŁATNĄ dostawą w ciągu 14 dni.